דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכה

גבריאל נעמן
ראש המועצה
יוסף לוצ'י
מנכ"ל המועצה
חגי סלק
ע.מנכ"ל המועצה
ירדנה ראובן
מנהלת לשכה
ענת
דוברת המועצה
עו"ד דנה פרויליך
מבקרת המועצה
עו"ד אלדר כהן
יועץ משפטי
רוני אוזנה
קניין
סימה לנדס
מזכירת העמותה לפיקוח וניהול מרכז פיס סיעודי

מליאת המועצה

מר גבריאל-גבי נעמן
ראש המועצה סיעת דחף-ליכוד-ישראל בתינו
עו"ד אביטל דהן
חברת מועצה סיעת דחף-ליכוד-ישראל בתינו
מר מיכאל סלובדוב
מ"מ ראש המועצה בתואר סיעת דחף-ליכוד-ישראל בתינו
עו"ד עופרי סיידה
חבר מועצה ומשנה לראש המועצה סיעת שס
מר שלמה סאלם
חבר מועצה סיעת שס
גב' שיפרה וקנין
חברת מועצה סיעת נץ
מר דוד דר
חבר מועצה סיעת טב
גב' מיטל פרץ
חברת מועצה סיעת טב
מר איתן אדרעי
חבר מועצה סיעת טב

מוקד 106

אודי אסרף
מנהל המוקד

חינוך

יוחאי כמיסה
מנהל מחלקה
יהודית גוזלן
מזכירה מחלקת חינוך
זיוה אבן פז
רכזת הסעות בגנ"י
דליה מגירה
מנהלת לשכה מחלקת חינוך
סמדר אביגדור
קבס"ית
חן ברם
מנהלת השירות הפסיכולוגי
בטינה קרסנבלס
פסיכולוגית בן צבי וגני הילדים הרדוף, ברוש, חרצית ואורן
ניצן יוסף
פסיכולוג בית ספר הרב מיימון וגני הילדים : אירוסים , סחלב, שקד ודוכיפת
מיכל הלוי
פסיכולוגית בית ספר אורט שלומי , וגני הילדים , סלעית , גני ש"ס, גן שפתי וגן ארז
איריס אוזנה
מזכירת השירות הפסיכולוגי
רחל בוסקילה
מזכירת ביה"ס למחוננים, מזכירת מחלקת חינוך
יורי גרשוביץ
מנהל יחידת הנוער
ברטה פפר אסלס
מנהלת שפ"ח
נמרוד ויינברג
פסיכולוג
ניצן יוסף
פסיכולוג
פורטונה סטרגו קריידלמן
פסיכולוגית
לימור זינו
מזכירה מרכז לגיל הרך
חיים אדרי
קצין בטיחות רכב
בנימין אבוטבול
נהג אוטובוס
יוסי וענונו
נהג מעלון
דבורה אבוחצירה
אם בית/סייעת מועדון פרחי שלומי
ז'אנה טרוסטניאצר
מדריכה מועדונית פרחי שלומי

מרכז גיל הרך

שירות פסיכולוגי

מכללת ארז

יוסי גימון
מנהל המכללה
אוהד שטרן
מנהל תכניות הלימוד
לאה שנק
מנהלת אדמיניסטרטיבית
אירית אביטל
מנהל פעילות שיווק

רווחה

מירב רונן
מנהלת מחלקה
קטי כהן
מזכירה
מיכל עמר
עובדת זכאות
עו"ס איציק רזניקוביץ
פקיד סעד וקשישים
עו"ס טניה לסש'ינסקי
עו"ס משפחה וקליטת עליה
עו"ס טל אופנר
נוער
עו"ס שוש מלכה
משפחה וגי"ר
עו"ס סיתוונית רחמים
עו"ס נערות
עו"ס אורית מלאכי
עו"ס קהילה
לודה חצ'קלביץ
מועדון גיל לכל גיל/ מועדון העולים

גזברות

שמואל רוזנגרטן
גזבר המועצה
קרן מור יוסף
מזכירת גזברות

הנהלת חשבונות

אלינה וינר
מנהלת חשבונות
שוש פרץ
חשבת שכר

גבייה/ארנונה

ורד קורן
מנהלת מחלקת גבייה
גילה סרי
פקידת שירות לקוחות מחלקת גבייה

קופה/ משרד הפנים

יהודית בן ישי
קופה תשלומים ומשרד הפנים

שפ"ע

יוסי לוי
מנהל מחלקת שפ"ע

הנדסה

תמיר אסטרחן
מהנדס המועצה
דוד תורג'מן
יו"ר המנהלת לפתוח שלומי
עופר לארי
ע. מהנדס מועצה ומנהל מחלקת תכנון
עידו זיסר
מהנדס המנהלת לפיתוח שלומי
רוית מלכה
מנהלת לשכת מהנדס המועצה
רוני סאבה
מנהל פרוייקטים

בטחון

דרור דהן
מנהל מחלקה
יהושע נעמן
אחראי מקלטים
רינה קזיאב
רישוי עסקים
שגיא ועקנין
רבש"צ
איציק דדון
מש"ק קהילתי

מתנ"ס

מאיר לזמי
מנהל משק הבית
ליאור יקיר
מנהלת המולטימדיה
משה פרגין
מנהל מחלקת קליטה בקהילה
איילי אוקרט
מנהלת מחלקת הגיל הרך והמשפחה בקהילה
אבי ביטון
מנהל תרבות בקהילה
סוזי עמר
מנהלת מזכירות
יאיר לי ברנס
מנכ"ל המרכז הקהילתי
ביאטריס כהן
רכזת זהות יהודית
אביבה בכר
מנהלת מעון "גן חלומותי"
לאה שוורץ
מנהלת מעון "נוף ילדותי"
נלה ארליכמן
מנהלת מעון "הגן הקסום"
אורלי פיין
רכז כוח אדם, אחראית אתר מרכז קהילתי ומזכירת נוער

קליטת עלייה

העמותה לפיקוח וניהול מרכז פיס סיעודי

אלברט פרץ
מנכ"ל

הבית המצוייר

שלום דדון
מנהל סניף האגודה לתרבות הדיור

איכות הסביבה

יוסי בן לולו
מנהל מחלקת איכות הסביבה
ד"ר אבנר ברזילאי
וטרינר