שלומי מקוונת!
תושבים יקרים, עם השקת תיק התושב המקוון השלמנו עבורכם מעטפת שלמה של שירותים מקוונים המנגישה את כל המידע ויכולת ביצוע פעולות אליכם עד הבית.

✅ מערכת תיק תק
https://tiktak.metropolinet.co.il/#!home
המערכת מרכזת ומנגישה עבורכם באופן מקוון את כל שירותי הרשות מרחוק באמצעות תקשורת מתקדמת ומאובטחת, כדי שתוכלו לבצע הכל מהבית במהירות ובנוחות.
באמצעות המערכת תוכלו לבצע פעולות שונות כולל הנפקת אישור תושב, להגיש בקשות, להתעדכן ולקבל מידע רלבנטי. המערכת מתעדכנת באופן רציף ומגדילה את מגוון השירותים המונגשים עבורכם כל העת.
המערכת נגישה הן כאתר והן כאפליקציה- מומלץ להשתמש באתר מטעמי נוחות.

✅ תיק תושב
https://tinyurl.com/TikToshav
כאן תוכלו לתכלל ולנהל את כל הממשקים הכספיים בינכם לבין המועצה – לאחר ההרשמה תוכלו לראות במערכת תיעוד מסודר של כל התשלומים שאתם מבצעים, הנחות, הסדרים, רישום נכסים ומצב חשבון. כמו כן תוכלו ליצור באמצעותה קשר מקוון עם מחלקת הגבייה במועצה. תיק התושב הינו חלק ממערכת תיקתק וניתן להגיע אליו דרכה או באופן ישיר דרך הקישור המצורף.

✅ האפליקציה היישובית - אפליקצייתPLUS My City שלומי
https://tinyurl.com/SHELOMImycityplus
האפליקציה היישובית שלנו היא אמצעי רב ערך לניהול תקשורת מיידי ומהיר בין גופי המועצה וביניכם.
בעתות חירום וגם בעתות שגרה האפליקציה היא כלי עזר חשוב! דרכה אפשר לשלוח בכל עת דיווחים, בקשות ותיעוד נקודתי לכל מה שמטריד אתכם: פינוי, ניקיון, תיקון והסבת תשומת לב הגורמים לכל הדורש טיפול. בעת חירום האפליקציה שולחת התרעות מיידיות עם צליל שיעיר אתכם משינה.
זוהי הדרך היעילה ביותר לקבל מענה מהיר לפניות- מוזמנים להוריד ולהשתמש בה, היא למענכם!

✅ אתר המועצה
https://www.shelomi.org.il/
אתר המועצה החדש והיפה שלנו מכיל מגוון עצום ומסודר של מידע: מבנה המועצה ומחלקותיה, פרטי קשר, טפסים, מכרזים, פניות למוקד, פניות הציבור, מודעות דרושים, חדשות, אירועים ועוד.
מוזמנים להיכנס לכל הקישורים, לבצע תהליכי הרשמה מהירים ופשוטים ולהתחיל להשתמש בהם מהבית בקלות וביעילות.

וכמובן, לא לשכוח, עם כל השיפורים והשכלולים אין תחליף למענה אנושי וחיוך, אז אתם מוזמנים תמיד גם לבקר אותנו במועצה 

תיק תק