דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכה

גבריאל נעמן
ראש המועצה
בנימין ברנדס
מנהל פרוייקטים לשכת מנכ"ל
ההשראה 1 מועצה מקומית שלומי
עו"ד אלדר כהן
יועץ משפטי
עו"ד דנה פרויליך
מבקרת המועצה
אסתר נעמן
מזכירת ע. מנכ"ל
דליה לוי
מנהלת משאבי אנוש
ירדנה ראובן
מנהלת לשכה
ורדית שמחוני
דוברת המועצה
סימה לנדס
מזכירת העמותה לפיקוח וניהול מרכז פיס סיעודי

מליאת המועצה

מר גבריאל-גבי נעמן
ראש המועצה סיעת דחף-ליכוד-ישראל בתינו
עו"ד אביטל דהן
חברת מועצה סיעת דחף-ליכוד-ישראל בתינו
מר מיכאל סלובדוב
מ"מ ראש המועצה בתואר סיעת דחף-ליכוד-ישראל בתינו
עו"ד עופרי סיידה
חבר מועצה ומשנה לראש המועצה סיעת שס
מר שלמה סאלם
חבר מועצה סיעת שס
גב' שיפרה וקנין
חברת מועצה סיעת נץ
מר דוד דר
חבר מועצה סיעת טב
גב' מיטל פרץ
חברת מועצה סיעת טב
מר איתן אדרעי
חבר מועצה סיעת טב

מוקד 106

אודי אסרף
מנהל המוקד

חינוך

תמר מאיר
מנהלת מחלקה
לימור זינו
מזכירת מחלקת חינוך
יורי גרשוביץ
מנהל מחלקת ילדים נוער וצעירים
זיוה אבן פז
רכזת הסעות ואחראית בתי ספר
דליה מגירה
רכזת הזנה וקולות קוראים
סמדר אביגדור
קבס"ית
קורינה מן
מנהלת השירות הפסיכולוגי
רותם הירש
פסיכולוגית
איריס אוזנה
מזכירת השירות הפסיכולוגי
ז'אנה טרוסטניאצר
מדריכה מועדונית פרחי שלומי

מרכז גיל הרך

מיטל קיאני פרץ
מנהלת מג"ר - מרכז לגיל הרך
נופר דב
רכזת תפעול יחידה התפתחותית

מכללת ארז

אוהד שטרן
מנהל תכניות הלימוד
לאה שנק
מנהלת אדמיניסטרטיבית
אירית אביטל
מנהל פעילות שיווק

רווחה

קוסטה פלסקוב
עו"ס התמכרויות
ההשראה 1 מועצה מקומית שלומי
חצב מטס
עו"ס קהילתית
ההשראה 1 מועצה מקומית שלומי
מירב רונן
מנהלת מחלקה
מיכל עמר
עובדת זכאות
עו"ס איציק רזניקוביץ
פקיד סעד וקשישים
עו"ס טניה לסש'ינסקי
עו"ס משפחה וקליטת עליה
עו"ס שהם אליהו
עו"ס נוער
עו"ס שוש מלכה
משפחה וגי"ר
עו"ס סיתוונית רחמים
עו"ס נערות
עו"ס לירז שר שלום
עו"ס משפחה
לודה חצ'קלביץ
מועדון גיל לכל גיל/ מועדון העולים
איתן אלקריאף
רכז שכונות ותרבות הדיור
ההשראה 1

גזברות

שמואל רוזנגרטן
גזבר המועצה
קרן מור יוסף
מזכירת גזברות

הנהלת חשבונות

אסתר עמר
הנהלת חשבונות
ההשראה 1 שלומי
שוש פרץ
חשבת שכר

קופה/ משרד הפנים

יהודית בן ישי
קופה תשלומים ומשרד הפנים

שפ"ע

יעקב קוצ'רו
מנהל מחלקת שפ"ע

הנדסה

פריימק ארקדי
מהנדס המועצה
דוד תורג'מן
יו"ר המנהלת לפתוח שלומי
עופר לארי
ע. מהנדס מועצה ומנהל מחלקת תכנון
רושדי קבלאוי
מהנדס המנהלת לפיתוח שלומי
רוית מלכה
מנהלת לשכת מהנדס המועצה
רוני סאבה
מנהל פרוייקטים

בטחון

רינה קזיאב
רישוי עסקים
יצחק דדון
מש"ק קהילתי

מרכז קהילתי שלומי

חגית ממן
מנכ"ל המרכז הקהילתי
עמנואל שלי
מנהלן
אושרית פנקר
רכזת תרבות תורנית
ביאטריס כהן
רכזת זהות יהודית
אביבה בכר
מנהלת מעון "גן חלומותי"
לאה שוורץ
מנהלת מעון "נוף ילדותי"
נלה ארליכמן
מנהלת מעון "הגן הקסום"
אורלי פיין
רכז כוח אדם, אחראית אתר מרכז קהילתי ומזכירת נוער
רחל סלוק
מנהלת כספים
סוזי עמר
מנהלת מזכירות
מאיר לזמי
מנהל משק הבית
גליה הקר
מנהלת הספריה
ליאור יקיר
מנהלת המולטימדיה
משה פרגין
מנהל מחלקת קליטה בקהילה
איילי אוקרט
מנהלת יחידת הגיל הרך והמשפחה בקהילה במתנ"ס
אבי ביטון
מנהל תרבות בקהילה

קליטת עלייה

העמותה לפיקוח וניהול מרכז פיס סיעודי

אלברט פרץ
מנכ"ל

תיירות

שלום דדון
רכז תיירות

תברואה

שוש קופנס
תברואנית

איכות הסביבה

יוסי בן לולו
מנהל מחלקת איכות הסביבה
שוש קופנס
תברואנית
ד"ר אסף ירום
וטרינר