השבוע נערך תרגיל בשעת חרום  משולב של המועצה המקומית שלומי, פיקוד העורף ונציגי משרדי ממשלה. מטרת התרגיל הייתה לבחון את מוכנות המועצה לאירועי חירום בתרחיש רעידת אדמה ביישוב.
במהלך התרגיל שנוהל ממרכז ההפעלה העירוני ומחפ"ק שהוקם ברחוב הרב מימון, נדרשו מכלולי המועצה השונים, לתת מענה לקריסת מבנה ביישוב ולטפל באירועים של פגיעה בנפש, רכוש ותשתיות. 
התרגיל בחן את שיתופי הפעולה בין יחידות המועצה והוא עוד אחד ממספר רב של פעולות, אשר יוזמת המועצה כדי לתת מענה הולם לתושבי היישוב בשעת חירום.  
בתרגיל לקחו חלק, ראש המועצה מר גבריאל-גבי נעמן, מנכ"ל המועצה אל"מ מיל יוסף לוצי, קצינים בכירים בפיקוד העורף, נציגי משרדי הממשלה, ראשי מכלולים, עובדי הרשות ומתנדבים.
ראש המועצה גבריאל-גבי נעמן: "התרגול חשוב לצורך מוכנות לשעת חירום ומתן מענה לצרכים מגוונים של התושבים. שמחתי לראות את ההיענות של מנהלי ועובדי המועצה ואני יודע שברגע האמת יש לנו על מי לסמוך. אני מודה לקציני פיקוד העורף, לנציגי משרדי הממשלה, לעובדי הרשות, למתנדבים הרבים  שהגיעו ועבדו בנחישות. אני מאחל לכולנו שגרה שקטה ושלא נצטרך להוציא לפועל את תרגילי ההכנה לחירום".

WhatsApp Image 2022-05-12 at 18.26.18.jpe